Aslı Enver ve Beren Saat Kimdir


Aslı Enver ve Beren Saat Kimdir
86 / 100

Beren Saat Kimdir?

Aslı Enver ve Beren Saat kimdir tanıyalım istedik. Televizyon, sinema ve film oyuncusu olan ünlü oyuncu 26 Şubat 1984’ te Ankara’ da dünyaya geldi. Şu an İstanbul’ da yaşamakta olan ünlü oyuncu birçok dizi ve filmde de rol almaktadır. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’ da tamamlayan güzel yıldız, eğitim hayatında son derece başarılı bir öğrenciydi. Çocuk yaşlardan beri sinema ve televizyona yeteneği bulunan genç yıldız bu performansını sahnelediği günden beri ekranlardadır. Rol aldığı başlıca projeler arasında; Hatırla Sevgili, Kösem Sultan, Fatmagül’ ün Suçu Ne, Avrupa Yakası, Aşk- ı Memnu, Aşka Sürgün, Güz Sancısı, Gecenin Kanatları, Cesur, Benim Dünyam, Gergedan Mevsimi gibi çok ünlü projeler yer almaktadır.

Aslı Enver Kimdir?

Aslı ENVER, 10 Mayıs 1984 Londra doğumludur. Daha sonra genç yıldız 12 yaşındayken İstanbul’ a taşınmıştır. Liseyi Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ de, Üniversiteyi ise Haliç Üniversitesi’ nde okumuştur. Daha küçük yaşlardan beri yeteneğinin olduğunu fark eden ünlü oyuncu kendisini bu alana yoğunlaştırmış ve üniversitede tiyatro bölümünü okumuştur. İlk olarak 2003’ te Hayat Bilgisi adlı dizi ile sevenlerinin karşısına çıkan güzel yıldız performansıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Daha sonra da çeşitli projelerde oynaması için teklifler almıştır. Bu projeler arasında; Kavak Yelleri, Suskunlar, Kayıp, Tamam mıyız?, adlı projeler yer almaktadır. Ayrıca güzel oyuncu 13 Temmuz 2012’ de kendisi gibi oyuncu olan Birkan Sokullu ile evlendi.

Sohbetlik.Net sohbet sitesi olarak arada böyle sanatçılarımızın yaşamlarına dair kesitler de paylaşacağız. Bir başka makalede görüşmek ümidiyle hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir