Canlı Sohbet Odaları


Canlı Sohbet Odaları
87 / 100

Canlı Sohbet Odaları Canlı Chat Sitesi

Canlı Sohbet odaları denilince Türkiyenin en canlı sohbet odaları sistemini kuran sohbetlik.net sitemize hoş geldiniz sevgili dostlarım. Canlı bir sohbete hazır mısınız? Veya siz ne kadar canlısınız? Eğer yeteri kadar canlı, kanlı ve heyecanlı olduğunuzu düşünüyorsanız. Sohbete başla butonuna basmak suretiyle en canlı sohbet ortamına dalabilir ve hareketli sohbetin zevkiyle uçup gidebilirsiniz. Canlı kelimesi gerçek hayatta çok kullanılmaktadır. Örneğin canlı mısın? (paralımısın), ortam çok canlı (ortam hareketli), canlı balık (taze balık), kumar bu gün çok canlı (herkeste para var), canlıları göreyim (parayı göreyim) gibi örnekleri çoğaltmak mümkündür.

Canlı Sohbet Odaları Hangi Hizmetleri Sağlıyor? Canlı Sohbet Ne Demektir?

Yani burada aslında canlı kelimesi hareket, bereket ve sirkülasyonu temsil ediyor. Zaten sohbetin olmazsa olmazlarından birisi yaşayan, yani hayatta olan bir kişiyle konuşmak demektir. Yoksa adam ölmüş gitmiş, ölülerle sohbet edilmez, çünkü o artık dünyasını değiştirmiş, bu dünya ile bir alakası kalmamıştır. Sohbetlik.net bünyemizde faaliyete giren canlı sohbet odaları sayesinde çok farklı kültürlerden insanlar ile bire bir sohbet edebileceğiniz gibi özel odalarda en gizli ve mahrem sohbetleri yapma şansına nail olacaksınız.

Canlı sohbetler sizin bir anda ufkunuzu değiştirir, bam başka dünyalara dalıp gidersiniz. Canlı sohbet yapmanın en temel kurallarından birisi, karşınızdaki insanın profilini iyice analiz etmeniz ona göre kelimelerinizi seçmeniz gerekmektedir. Çünkü karşıdaki insanı tanımadan damdan düşer gibi sarf edilen sözler, sohbetin patlayan bir balon gibi sönmesi anlamına gelir. Canlı sohbete başlamadan önce ufak atıştırmalar ve yoklamalar çekmelisin; örneğin selam, merhaba, nasılsınız, iyimisiniz gibi. Bu minik soruların cevaplarını aldıktan sonra karşınızdaki kişinin evet ya da hayır diye cevaplayamayacağı ucu açık sorular yöneltin.

Sakın bir adada yalnız yaşasan yanına alacağın üç şey ne olurdu gibi kafa ütüleyen ve beyin yakan sorular sormayın ki karşı taraf sizden ürkmesin. Bir de canlı sohbetler esnasında freni patlamış kamyon gibi son sürat gitmeyin, arada bir sessizliğe bürünün ki karşıdaki kişi de bir şeyler anlatsın kendini ifade etsin. Canlı sohbetlerin vazgeçilmez kurallarından birisi de karşıdaki kişiye söz hakkı tanınmasıdır. Yoksa huysuz virjin gibi vır vır hep siz konuşursanız, karşıdaki kişi her an sohbeti sonlandırabilir. Önce kendinize karşıdaki insana saygı duyun, sonra kendinize.

Canlı sohbet odalarımızda frekansınızın tutmadığı bir kullanıcıyla irtibat kurmak için fazla zorlamayın çünkü her an kayış kopabilir. Sohbet odalarımız içerisinde bulunan yüzlerce kişi arasında tekrar şansınızı deneyebilirsiniz. Bu sistem içerisinde hemen pes etmek havlu atmak yok. En önemli kurallarından birisi profiliniz hakkında yalan yanlış bilgiler vermeyin, neyseniz o şekilde kendinizi ifade edin. Çünkü canlı sohbetlerde yalanlar mutlaka ortaya çıkar ve kimsenin yüzüne bakamaz hale gelirsiniz. Kendinizi net olarak karşı tarafa lanse edin, olmadığınız biri gibi görünmeye asla çalışmayın. Açık sözlü olun ama bunu yanlış anlayıp ta belden aşağıya küfürlü konuşmalar ve espri konusuna hiç girmeyin. İnsanların çoğunluğu küfürlü ve argo cümlelerden hoşlanmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir