SohbetLik.Net Paylaşım Platformu

Son İletiler

Sayfa1
1
Genel Sohbet / Sohbetdelisi sohbet odası
Son İleti Gönderen sohbetdelisi - Eyl 06, 2020, 10:56 öö
islami sohbet
tüm dünyadan katılan yada dünyanın herhangi bir yerinden katılan bay bayan kardeşlerimiz. Kızlarla Sohbet odalarımıza giriş yaparak seviyeli sohbet odalarımızda kardeşlerimizle sohbet yapabilir. Şarkılar Mahniler Çalabilir dinleyebilirsiniz..

tüm dünyadan Sitemize Rahatlıkla Giriş bağlan sohbet eden Cok sayıda Chat edebilirsiniz sitemizde bulunmaktadır. Çok yakında Sitemizde şarkılar paylaşımı yapacagız,hem indirebilir hemde zevkle dinleyebileceksiniz. Sohbet Odalarımızda en önemlisi seviyedir.
sohbetdelisi uygulaması mobil sohbet

Merhabalar Deyerli Dostlarim Sohbetin Eğlencenin Ve Boş Vakitleriniz Boşa Gecmesin En Guzel sohbet uygulaması Mobil Sohbet in Tek Adresi Olan Sohbet Sitemize Sizde Davetlisiniz Sohbetin En Gercekcesi ve Eylencesi Sizlerle Beraber Zamanimizin Ne Değerli Bay Ve Bayanlari Ile Sizde Sohbetimize Gelin Sizleride Taniyalim. Bir Birin Den Deyerli Mobil Sohbet Timiz Eylencenin Dostlugun Ve Kardesligin Tek Adresidir Hic Bir Sanal Ortama Benzemez Kesinlikle Deyer Bilinir Değer Verilir Her Kese Cünkü Her Kez Eşittir Hepimizde İnsaniz. Bu Guzel.Ailemizde Sizler de Ayri Kalmayin Tanismaya Kaynasmaya Hazir Olun Dostlariniz İle..

Asla Unutulmaz Bir Dostluk Ve Arkadaslik uygulamasıyla Kurmak Için SizDe Beklemeyin Cok Kolay Üyelik Her Yastan İnsan Her Yastan Bayan Ve Baylar Kolayca Kulana Bileceyi Bir PlartFon Olan Mobil Sohbet Sitemiz HicBir Sekilde Zorluk Cekmeyeceginiz Bir Sitemizdir Her Sorunuz İle İlgilenicek Gorevli Arkadaslarimiz da Sizlere Yardimci Olucaktir Ve Sizde En Kisa Zaman Da Anliyacaksiniz Ve Cok Sevineceksiniz Ve Cok Menmun Kalicaksiniz mobil sohbet Sitemiz Beyeneceksiniz Biz Bu KonuDa Cok İddaliyiz Buna Emin Olabilirsiniz Ve Tamamen Ücretsiz Bir YerimizDir.. Tesekürler Huzurlu Keyifli Ve Seviyeli Bir Sohbet Dileriz. https://sohbetdelisi.com/


bir tık kadar yakı size yeni arkadaslık kurabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.sohbetdelisi
2
Genel Sohbet / Nediyorduk.com Hayata Dair Sos...
Son İleti Gönderen arkan - May 25, 2020, 12:41 ös
Muhabbet Kuşu Evcilleştirmesi

Evlerimizde beslediğimiz muhabbet kuşları oldukça sevimli hayvanlardır. Bazen çocuğumuz istedi diye bazen de yalnızlıktan kurtulmak için evde ses olsun diye bu kuşlardan alırız. Ama onların ne kadar hisli hayvanlar olduğunu biliyor musunuz? Muhabbet kuşları kendilerini güvende hissetmediği sürece insanlara yaklaşmazlar. Eğitilmesi oldukça kolaydır. Bu canlılarla ilgili hayata dair en önemli bilgi; onu sevdiğinizi göstermeniz olmalıdır.
İlk öncelik yavru bir kuş almalısınız. Erkek ya da dişi olması sizin tercihinizdir. Ama erkek kuşların konuşma özelliğinin daha fazla olduğunu unutmamalısınız. İlk bir ya da iki hafta onu kafesten çıkarmayın ve kafesin içine oyuncak koymayın. Bunun nedeni ilgileri sizin üzerine yoğunlaşması içindir. Devamlı onlarla konuşun. Sevildiğini anlayan kuşunuzuz evcilleşmesi kolay olacaktır. Farklı konularla ilgili bilgileri nediyorduk.com sitesinden öğrenebilirsiniz.
3
Genel Sohbet / SMF'ye Hoş Geldiniz!
Son İleti Gönderen Simple Machines - Şub 23, 2020, 09:05 öö
Simple Machines Forum'a Hoş Geldiniz!

Umarız forumunuzu kullanmaktan hoşnut kalırsınız.  Herhangi bir sorun olduğu takdirde yardım istemekten çekinmeyiniz.

Teşekkürler!
Simple Machines
Sayfa1