Sohbet Etme İhtiyacı


Sohbet Etme İhtiyacı
84 / 100

Sohbet Etme Siteleri ve Kalıcı Dostluklar

Sohbet Etme Siteleri, yalnız hissettiğimiz veya toplumdan soyutlanmış hissettiğimiz durumlarda bir yemek yemek veya su içmek gibi bir ihtiyaçtır. Kişi artık kendini tamamen izole ve yalnız hissettiği için mutlaka derdini, meramını anlatacak birilerini bulmak telaşındadır. Fakat maalesef büyük bir sabırla sizi dinleyecek, size hak verecek, dinledikten sonra size yardım edecek dostları bulmak neredeyse günümüz toplumunda imkansız hale gelmiştir. Çünkü insanlar tam bir egoistlik ve bencillik içerisindedirler. Hiç kimse başkasının derdi ve sıkıntısıyla uğraşmak, dinlemek istemez.

Varsa yoksa kendi sorunlarını ön plana çıkarmayı severler. Siz bir şey anlatmaya çalıştığınızda sanki sizinle taşak geçer gibi “Yahu Sen Onu Bunu Bırakta, Bak Ben Sana Ne Anlatacağım” Nasıl bir söz bu, onu bunu bırak ne demek sen bizi kıçınla mı dinledin, benim anlattıklarımın senin gözünde hiç mi kıymet-i harbiyesi yok? Maalesef zaman geçtikçe insanların alışkanlıkları değişiyor ve bizler gittikçe yalnızlaşıyoruz. Bazen içinizi dökmek istediğinizde çevrenizde kimseyi bulamazsınız, tam bulduğunuzu zannettiğiniz anda anlattıklarınızla alay edilmesi işten bile değildir.

Kaliteli Sohbet Etme Siteleri

Kişi sizi dinlerken ağzının kenarında hafif bir alaycı düşünce vardır. Yani bu gülüşün anlamı şudur, “Anlat Kardeşim Mikrofona Anlat, Bak Küçük İsmail Seni Dinliyor” Günümüzde intiharların ve cinayet vakalarının artması toplum sağlığımızın iyiden iyiye bozulduğunun göstergesidir. O yüzden güzel kardeşim çevrendeki insanların seni anlamalarını dinlemelerini beklemek artık hayalden öteye gitmez. Sohbet siteleri ve sosyal paylaşım sitelerine olan ilgi ve alakanın nedeni de budur. Gerçek hayattan kaçanların hepsi şimdi sohbet siteleri sayesinde sıkıntı ve şikayetlerini anlatacak birilerini buluyor ve onlara açılıyor.

Çünkü gelen insan da tıpkı kendisi gibi aynı duygu ve düşüncelerle oraya gelmiştir. Sohbetlik.Net sitemiz bu tür sıkıntılı ve dertli bireylerin oldukça rağbet ettiği sitelerden biri olmuştur. Sohbet etme siteleri arasında parmakla gösterilen bir sitedir. Her gün yüzlerce kişinin dert ve sıkıntılarını dinleyip çözüm ve çareler üretmeye çalışıyoruz. Eskiden gazetelerde “Güzin Abla” vardı, millet gazeteye yazardı şikayetlerini, güzin ablamız da oldukça mantıklı cevaplar vererek şikayetçiyi rahatlatırdı. İşte burada tam da olarak Sohbetlik.Net ailesi olarak amme hizmeti yapıyoruz. Bize bir nevi güzin abla da diyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir