Sosyal Sohbet Siteleri


Sosyal Sohbet Siteleri
92 / 100

Sosyal Sohbet Siteleri Arasında Öncü Kuruluşunuz Sohbetlik.Net

Sosyal Sohbet Siteleri kategorisindeki sayılı sitelerden birisi de sohbetlik.net sitemizdir. Sosyalleşmenin en hızlı yaşandığı, değişim ve dönüşümlerin çık kısa sürede yapıldığı tek site olmanın azmi ve mutluluğu içerisindeyiz. Türkiye’nin bütün illerinden gelen kullanıcılarımızı sosyalleştirme adına ne gerekiyorsa, hep birlikte yerine getirmeye çalıştık. Sizler için sohbet odalarımızda birbirinden zevkli ve enteresan sosyal etkinlikler planladık.

Yaptığımız çalışmalar neticesinde bir çok rahatsızlıkların da tedavisini yaptık. Sohbetlik.net sitemizi bir tür rehabilite merkezi olarak düşünün. İnsanlar buraya sorun ve sıkıntılarıyla geliyorlar, sonra bunlardan sıyrılıp rahatlamış olarak çıkıp gidiyorlar. Sosyalleşme adına inanın çok büyük adımlar attık, ruhi ve psikolojik rahatsızlığın pençesinde inim inim inleyen bir çok kişi sitemiz sayesinde hayata daha mutlu bakmaya başladı. Aşağıda örneklere bakalım.

Mutlu Kullanıcı Profilleri

Ayşe Pakalin

Ayşe Pakalin

Ayşe PAKALIN : Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine sohbetlik.net sitesini buldum, bende anksiyete bozukluğu ve biraz paranoyaklık vardı, kolay kolay kimse ile iletişim kuramıyordum. Bu sohbet sitesindeki arkadaşlar sayesinde tüm bu rahatsızlıklarımın mucizevi bir şekilde iyileştiğini gördüm. Hepsine çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız sohbetlik.net ailesi.

 

 

Niyazi Sudaoynar

Niyazi Sudaoynar

Niyazi SUDAOYNAR: Gerçek yaşamda insanlarla iletişim kuramıyordum. Düşünün manavdan iki kilo domates istemeye, verdiğim paranın üzerini istemeye dahi utanıyordum. Komşumuzun kızı nurdanı çok sevmeme rağmen bir türlü açılamıyor, şekilden şekile giriyordum. En sonunda sohbetlik.net sitesini buldum. Sıkıntılarımı arkadaşlara anlattım, sağolsunlar çok yardımcı oldular. Onların sayesinde kabak çiçeği gibi açıldım.

 

 

Makbule Demirci

Makbule Demirci

Makbule DEMİRCİ: Arkadaşlar arasında iki lafı bir araya getirip konuşamazdım. Yüzüm kızarır, sesim titrer, kelimeler boğazıma düğümlenirdi. Google’de Sosyal Sohbet Siteleri olarak arama yapınca bu siteye denk geldim ve içeriye girdim. Yaklaşık 15 gündür takılıyorum, çevremdeki insanlar bendeki bu değişimi şaşkınlıkla ve hayranlıkla karşıladılar. Öz güvenim tamamen yerine geldi. Artık insanların gözünün içine bakıyor ve anlamlı cümleler kurabiliyorum. 

Yukarıdaki örneklerde de gördüğünüz gibi gerçek hayatta utangaç, sıkılgan, çekingen, ürkek, öz güven eksikliğ gibi sıkıntılarla boğuşan insanlar için sitemiz bir kurtuluş yolu olmuştur. Sakın kimse yanlış anlamasın burada özel bir tedavi şeklimiz yok, sadece insanların dert ve sıkıntılarını dinliyoruz, hep beraber bir çözüm yolu bulmaya çalışıyoruz. Bu diyaloglar esnasında arkadaşın kendine olan güveni yavaş yavaş artmaya başlıyor.

Bir hafta sitemize sürekli gelen şahıs, bir hafta sonunda artık bülbül gibi şakımaya başlıyor. Konuşamıyor musun? Yüzün mü Kızarıyor? Utangaç mısın? Sevgiline açılamıyor musun? İnsanlardan çekiniyor musun? Sohbetlik.Net sitemiz sosyal sohbet siteleri arasında on numara beş yıldız bir sitedir. Hemen gel derdine çareler üretelim.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir